Виставка-конкурс творчих робіт

За час діяльності Фонду ми знову і знову переконуємось, що наш край славиться талановитими та сміливими людьми, які щодня роблять Полісся краще та яскравіше. Досягнення успіху на творчій ниві вимагає неабиякої наполегливості та безперервної, кропіткої роботи над собою. З року в рік молодь Полісся самовдосконалюється в малюванні, ліпленні, квілінгу, вишиванні та інших найкреативніших захопленнях, і ми щиро раді, що це відбувається, у тому числі, завдяки
виставці-конкурсу творчих робіт «Майбутнє Полісся». Уперше захід був проведений у 2012 році. Тоді учасниками стали 916 обдарованих жителів з Новоград-Волинського, Баранівського, Ємільчинського, Червоноармійського районів. І кожен рік, коли діти починають приносити свої неймовірні, щирі роботи, нас переповнюють емоції радості, гордості та надії.

Виставка-конкурс «Майбутнє Полісся» для багатьох перетворила давні мрії в реальність, адже учасником може стати кожен охочий, незалежно від віку та рівня здібностей. Так, наймолодшим учасником конкурсу була 2-річна Таміла Старжець у 2015 році, а найстаршим – 77-річна Ірина Пінкусевич у 2012 році. Конкурс – це можливість не лише показати, на що ти здатен, а й знайти для себе захоплення, навчитися чомусь новому. Величезна перевага виставки-конкурсу «Майбутнє Полісся» – від учасників вимагається надати лише його роботу, усі організаційні витрати на себе бере Благодійний фонд. Метою конкурсу є виявлення творчих здібностей, стимулювання пізнавальної активності і самостійності, виховання патріотизму в полісян.

 

Іван Володимирович
Литвин

ЗАСНОВНИК ТА ЧЛЕН ПРАВЛІННЯ

Ми організували вже п’яту ювілейну виставку-конкурс!
І кожен рік, коли діти починають приносити свої неймовірні, щирі роботи, нас переповнюють емоції радості, гордості та надії.