Профорієнтація

Проект спрямований на пошук себе у світі сучасних професій, на те, щоб допомогти кожному з учнів вибрати ту професію, яка ідеально буде йому підходити , яка буде приносити задоволення і яка буде достойно оплачуватися.

Суть проекту заключається в тому, щоб спрямувати кожну дитину у вірному напрямку вибору майбутньої професії. Для цього ми сформували колектив професіоналів, які доступно роз’яснять найбільш актуальні проблеми з профорієнтацією:

- яка професія найбільш підходяща саме для вас?
- які професії найбільш затребувані на ринку праці?
- де якісно і доступно здобути освіту
- тощо

 

Профорієнтація – це вкрай важливий аспект життя. Адже згідно статистиці, за спеціальністю працюють лише 42 % українців. Саме тому команда Благодійного фонду «Майбутнє Полісся» вирішила запровадити новий проект під назвою «Профорієнтація».

З цією метою працівники фонду, залучивши до роботи спеціалістів, у тому числі і практичного психолога, проводять ряд тренінгів.

Зустрічі-тренінги – вагома і результативна форма роботи в цьому напрямку: живе спілкування, моделювання ситуацій допомагають юнакам і дівчатам побачити себе, так би мовити, зі сторони, оцінити себе та своїх ровесників реально і без перебільшень, співставити власні здібності і можливості для визначення свого місця в житті та постановки цілей і завдань.

Допомога практичного психолога Світлани Павлюк дає відповіді на питання, котрі і не звучать вголос, але непокоять багатьох, які ставали на заваді остаточному вибору подальшого навчання. Презентація на тему "Як стати успішним" змушує замислитися над простими, як на перший погляд, речами і чесно відповісти собі на непрості питання шкали самооцінки, бачення свого щастя і мети в житті, про головні морально-етичні цінності у власному баченні їх співвідношення із загальноприйнятими.