Проекти

«Допоможи лікарю!»

Головна мета Програми «ДОПОМОЖИ ЛІКАРЮ!»:
-запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19);
-захисту лікарів та інших громадян від можливого ураження COVID-19
-покращення якості та збереження доступності медичної допомоги;
-зміцнення матеріально - технічної бази медичних закладів та установ;
-підвищення ефективності лікувально-діагностичних процедур.

Перейти

Підтримка та захист працівників соціальної сфери

Мета Програми — запобігання поширенню коронавірусної хвороби та сприяння у захисті працівників соціальної та освітньої сфери, працівників державних, комунальних закладів та установ, що підтримують життєдіяльність сіл та міст шляхом надання благодійної допомоги у вигляді засобів індивідуального захисту.

Перейти

Профорієнтація

Проект спрямований на пошук себе у світі сучасних професій, на те, щоб допомогти кожному з учнів вибрати ту професію, яка ідеально буде йому підходити , яка буде приносити задоволення і яка буде достойно оплачуватися.

Перейти

Медичний проект

Даний проект передбачає передачу для безоплатного користування автомобілів Швидкої допомоги в районні лікарні, а також надання автобуса для медичного обстеження людей (програма «Медичний кабінет»).

Перейти

Курси вихідного дня

Курси вихідного дня – це максимум користі в одному дні. Разом з вами ми обираємо теми найактуальніші для вас. Ви вирішуєте, які саме майстер-класи будуть для вас інформативними та цікавими. Саме тому, ви отримаєте якнайбільше корисної, саме для вас, інформації, лише за один день.

Перейти

Підтримка громадських організацій

«Один у полі не воїн» – усім відома приказка, яка дуже актуальна в наш час. Одному йти проти системи — зовсім не дієво, тому ми активно співпрацюємо з громадськими організаціями. Об’єднавши наші зусилля, зможемо зробити набагато більше. Курси з фандрайзингу, тематичні конференції, періодичні видання – ми допомагаємо вам розвиватись і ставати більш самостійними і масштабнішими, адже маємо єдину ціль – розвиток Поліського регіону.

Перейти

Виставка-конкурс творчих робіт

Кожна дитина повинна мати можливість себе реалізувати, продемонструвати власні здібності, довести, що в буденному житті завжди знайдеться місце для прекрасного. Саме з такою метою був започаткований проект. На Поліссі діти талановиті, розумні та творчі, а Фонд дає їм можливість переконати в цьому оточуючих.

Перейти