Курси

Курси вихідного дня – це максимум користі в одному дні. Разом з вами ми обираємо теми найактуальніші для вас. Ви вирішуєте, які саме майстер-класи будуть для вас інформативними та цікавими. Саме тому, ви отримаєте якнайбільше корисної, саме для вас, інформації, всього за один день.

Курси вихідного дня — це, безумовно, чудове проведення вихідних. Тому що ви зможете поєднати приємне з корисним, адже, крім того, що ви дізнаєтесь багато нового, ви маєте можливість знайти нових друзів, цікавих співрозмовників.
Для нас дуже важливо, щоб якнайбільше людей взяли участь у вирішенні теми проведення курсів, саме тому ми створили групи в соціальних мережах, щоб бути ще ближчими до вас, щоб почути думку кожного. Якщо ви маєте ідеї щодо проведення курсів, або теми наступних курсів, будь ласка, зв’яжіться з нами в наших групах у Фейсбук чи за контактним номером телефону або напишіть на ел. адресу.

Як це відбувається?

Із надісланих вами заявок формується найбільш чисельна вікова група або найактуальніша тематика. Далі ми обираємо зручний для вас вихідний день. Тематику кожного заняття, їх характер та наповнення визначаємо шляхом обговорення в соціальних мережах, адже ми прагнемо зробити цей день не просто насиченим, а й корисним та цікавим для вас.

Як стати відвідувачем курсів?

Вам необхідно скачати заявку, заповнити її та надіслати нам на електронну пошту. Або зателефонувати за вказаними номерами.

Для якого віку курси?

Курси не мають вікових обмежень. Для того, аби вони були організовані саме у вашому районі і для вашої вікової групи, необхідно набрати не менше 20 слухачів.

cover play