Громадська організація

«Один у полі не воїн» — усім відома приказка, яка дуже актуальна в наш час. Одному йти проти системи — це зовсім не дієво, тому ми активно співпрацюємо з громадськими організаціями, об’єднавши наші зусилля, зможемо зробити набагато більше.

Так з’явився проект, у рамках якого ми об’єднуємо громадські організації та благодійні фонди регіону і влаштовуємо тренінги та круглі столи із найбільш наболілих питань. Будемо разом з вами вчитись залучати кошти від глобальних організацій під свої проекти, привертати увагу до соціально-важливих питань у засобах масової інформації та багатьом іншим навичкам, без яких у нашій справі вкрай важко.

 

Співпрацюючи з рядом громадських організацій області, ми переконались, що всі вони тримаються на суцільному ентузіазмі і щирому бажанні людей зробити щось значуще та гідне. Саме тому ми вирішили посильно допомогти, поділитися своїми знаннями, напрацюваннями. А там, де необхідно, запросити спікерів, які могли б навчити нас новому.

Ми завжди відкриті до співпраці. Докладаємо всіх зусиль, щоб наша робота була не даремною. Якщо ви маєте пропозиції щодо співробітництва, зв’яжіться з нами контактними телефонами або напишіть на електронну пошту.
Ми впевнені, що разом зможемо багато що змінити!